| JaguarSType a întrebat:

Credeti ca ar fi ok sa ii fac cadou iubitei mele de 8 martie un trandafir si poate o ciocolata?

Răspuns Câştigător
| IQ a răspuns:

Gestul conteaza! Daca te iubeste foarte mult, sunt convins ca o sa o dea pe spate orice atentie.Bafta!

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, este în regulă. De ce să fie ceva rău dacă îi dăruieşti un trandafir şi o ciocolată? Este un gest frumos din partea ta!

| neutrino a răspuns:

Acesta nu este un cadou pentru iubita, ci o atentie. Este ok sa-i faci un cadou.

| Emilian65 a răspuns:

Este un gest deosebit daca-i faci cadou ce ti-ai propus.

| SkyPilot a răspuns:

Trandafirul este foarte bun, daar daca te tine buzunarul ai putea incerca o mica bijuterie de aur.

| NoName0x0 a răspuns:

Cadoul depinde si de varsta pe care o aveti sau de cat timp aveti impreuna, ai putea sa-mi raspunzi, te rog la aceste 2 intrebari, daca nu sunt prea curioasa? big grin

| Negoiu a răspuns:

Un trandafir şi o cutie de bomboane.

| Lavii007 a răspuns:

Da, e ok. O sa se bucure

| Totenn a răspuns:

Omule... ii dai un trandafir si gata ce dracu. Femeia are nevoie de libertate nu de 100 cadouri, era si o melodie cu asta.
Asa sunteti toti, cumparati multe cadouri si va mirati de ce va paraseste.