| SecretLover10 a întrebat:

credeti ca e in regula daca un baiat de 12 ani saruta o fata de 11(avand in vedere ca se plac amandoi)?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E in regula dar sunt la o varsta mica pentru a face asa ceva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și după, ce urmează?
Pa, pa.

| forever4you a răspuns:

Da de ce nu ar fi in regula? Cunosc persoane care s-au sarutat si mai devreme, bineinteles daca este vorba doar de un sarutwinking

Răspuns utilizator avertizat
| SecretLover10 explică:

Baiatul

| SecretLover10 explică:

Salut TPU, credeti ca e in regula daca un baiat de 12 ani saruta o fata de 11(avand in vedere ca se plac amandoi)? eu sunt baiatul

| Sky_6013 a răspuns:

Cred ca daca o placi da
da nu ti se pare cam devreme...defapt nu e devreme daca chiar tii la ea.love struck
si tine minte primul sarut nu se uita niciodata ...deci sper sa fi ales persoana potrivita love struck
smug

| Optimus7 a răspuns:

Nu

| Skylar a răspuns:

Logic?

| TheDaughter a răspuns:

Evident...Eu sunt impreuna cu cineva cu un an mai mare decat mine. Nu vad care e problema daca ai saruta o fata cu un an mai mica decat tine, mai ales daca va placeti amandoi.

| habibi2012 a răspuns:

Mi se pare logic si normal

| AnonymuxX a răspuns:

DA! De ce nu... daca se plac amandoi nu conteaza varsta...

| Ronnii33 a răspuns:

Nu e nimic.La mine a fost la 9 laughing)) deci e mult mai OK

| AudImagini a răspuns:

Depinde de relaţia dintre cei doi
ar trebui să simtă la fel
şi să fie amândoi de acord cu acel sărut

mie mi se pare in regulă happy

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

De ce nu?

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Dar stai tu esti fata sau baiatul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu are nimic dar ce sarut a fost frantuzesc laughing glumesc sa stii ca sunteti cam tineri dar nu are cont de varsta

| denissadeni a răspuns:

Nu cred ca este vreo problemabig grin... avand in vedere ca ambii se plac:X si diferenta dintre ani nu e chiar asa de mare...doar un anbig grin