| mihai4000 a întrebat:

cum pot sa dezbrac o fata(nu suntem impreuna) cu ce ar trebui sa incep?

12 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Cu inceputul...
nu ai vrea sa te ajutam si cu penetrarea?happy

| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca nu iti iei o palma?

| DeeaMarry a răspuns:

Cu a o cuceri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa incepi cu papucii...

| Daredevil1998 a răspuns:

Incearca din priviri

| Klandestin a răspuns:

Cu pinu de la card.
Da in felu care ai spus nu ai mai mult de 14 ani.
Cum a spus "suntserios" ar trebui cu papucii de la usa, dupa cu ciorabi si pana ajungi in pat, o ai goala.

| mihai4000 explică (pentru Klandestin):

Am mai mult de 14. , dar cum vroiai sa zic?

| xadsada a răspuns:

In gand

| MachoManRandy a răspuns:

Incearca cu cloroform 10/10 le faci sa ti se topeasca in brate toate

| AnonimăDMR14 a răspuns:

Ce fel de relație aveți? În orice caz spune-i "hai la mine sa vedem un film", cred ca mai mult de 14 ani nu ai.laughing))

| mihai4000 explică (pentru AnonimăDMR14):

Ti se pare ciudat atunci cand nu sunt impreuna si dupa ce se culca cu ea o sa fie impreuna? am intrebat multe persoane mature si au zis ca nu e deloc ciudat

| AnonimăDMR14 a răspuns:

Nu, nu e ciudat, tipul ăsta de relație se numește "prietenie cu beneficii ", dar depinde de fiecare acum. Dacă fata e "naiva", poți cu ușurință sa o "dezbraci". Însă dacă nu e așa naiva, se va gândii ca ai doar un scop (sa o "dezbraci"), și nu va accepta.