| pa1pa2pa3 a întrebat:

Salut,TPU. cum poti impresiona un baiat cu care esti buna prietena si caruia ii place sportul... dar ai concurenta cu o alta fata? laughing)

Răspuns Câştigător
| d33a15 a răspuns:

Nu trebuie sa concurezi cu nimeni, mai ales ca sunteti prieteni, daca il placi, spune-i si vezi ce se intampla.

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Vorbesti despre cat de praf e barca in fata lui real. si ce manarii sunt intre fc Vaslui si steaua si cum de liverpool a luat-o acasa. mama lor ca ai mai pus si bilet pe ei

| neutrino a răspuns:

Luptand si castigand competitia, la fel ca si in sport!

| Crissy16 a răspuns:

Incearca sa-i atragi de fiecare data atentia sau poti vorbi cu el pe facebook si asa va imprieteniti...nu stiu.winking

| pa1pa2pa3 explică (pentru Crissy16):

Pai e cel mai bun prieten al meu.
laughing