| Traceour_Baiatul_1998 a întrebat:

big grin am intalnit o fata si as vrea sa fac sex cu ea dar ea este virgina iar din cate am auzit atunci cand dezvirginezi o fata, acesteia ii curge sange din vagin... Ce se poate intampla daca sangele acela are contact cu penisul meu big grin?

Răspuns Câştigător
| blondyna96 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic.te stergi te speli si gata..nu patrsti nimic stai calm happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate intampla ca o sa ramana aia gravida

| undercena12 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic doar sa nu-ti dai drumul in ea fiindca ramane gravida..succes

| Kerekes_Arnold_1989 a răspuns:

Normal ca o sa aiba contact cu penisul tau! In primul rand foloseste prezervativ! Dar stai linistit nu se intampla nimic! Va spalati dupa aceea!