| Anonim0678 a întrebat:

Salut TPU, dacă am făcut sex cu iubita mea a doua zi după ciclu poate rămâne însărcinată? Nu mi-am dat drumul în ea, ea nu are ciclu regulat, mersi mult pentru răspuns

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda totusi sa nu mai riscati sexul fara protectie, ca accidente se intampla chiar si celor cu experienta.

Invata sa folosesti PREZERVATIVUL ca nu te musca de cuc, dar confera placere la sex mai mare, atat pentru fata cat si baiat pe langa faptul ca elimina riscul unei sarcini.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A doua zi dupa cilu nu poate sa fie in perioada fertila, deci nu sunt sanse de sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| GigelBibescu a răspuns:

Chiar daca nu ti-ai dat drumul in ea, particulele de sperma tot pot ajunge la "destinatie" deci ai grija si paraseste-o cat mai repede!

| Mihaa23 a răspuns:

Șansele sunt foarte reduse, dar nu 0, un test ar fi cel mai sigur