| NMihai a întrebat:

daca ati fi cu prietena voastra acasa si v-ati uita la un film ce film ati pune? un film romantic ce ar vrea ea sau ati pune un film porno?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Ei poate nu ii plac filmele porno, si punand unul de genul, se intelege clar intentia ta.Cel mai bine e sa cadeti de comun acord asupra genului de film pe care il veti viziona.winking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un film cu camioane, asa stiu ca are actiune in el.

| Purec a răspuns:

Unul porno. Daca vrea filme romantice sa se uite singura laughing

Tu esti cretin ha?laughing

| Tmcn a răspuns:

E de prost gust să îţi aduci prietena la tine, la un film porno. O întrebi ce gen de filme îi plac şi te axezi pe criteriile alea când cauţi film.

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă sunt cu o fată la mine acasă eu nu mai am timp de uitat la filme.

| Vix999 a răspuns:

Indiferent ce film ai pune daca e de facut sex mai mult decat genericul de inceput oricum nu o sa vedeti. Ce propui tu este de foarte mult prost gust! Daca in schimb voi nu ati mai facut sex, daca faci asa ceva o sa fuga mancand pamantul de tine laughing Revino-ti ma baiete si mai lasa sangele sa ajunga si in nordul corpuluiwinking

| Razerman a răspuns:

As pune un film cu oameni decapitati si hermafroditi care fac baie in sange fiindca asta ne-ar excita pe amandoi.