| PaulMPIC a întrebat:

dati-mi niste exemple de jocuri interesante care le pot face unei fete pentru a o amuza, a ma apropia mai bine de ea, etc! Funda!

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Jocul de-a mama şi de-a tata.
Distracţie plăcută!

| TSO7 a răspuns:

Depinde câți ani ai.
Eu la vârsta de 13-14 ani mă jucam cu fetele de-a "mortul", cu vărul meu. Le puneam să stea jos, pe bancă, iar apoi le ziceam să nu deschidă ochii sau să se miște că atunci pierd. Când începea jocul, le pipăiam peste tot, preț de câteva minute. Ciudat era faptul că nu le deranja pe niciuna...

| neutrino a răspuns:

In gluma, in joaca, curteaz-o si nu uita sa-i spui cat este de frumoasa!

| SkyPilot a răspuns:

Sau cel de-a Adam si Eva imediat dupa pacat happy