| fanel_8481 a întrebat:

De cateva zile mi-a aparut o iritatie pe penis, ce continea puroi. Din greseala am spart-o si s-a imprastiat puroiul pe piele. (nu mult) Pielea a inceput sa se umfle putin si iritatia nu dispare. Ar trebui sa ma ingrijorez? Am 13 ani.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-le parintilor,mamei sau tatalui,cu care te intelegi mai bine.
Si mergi urgent la medic,nu glumi!
Nu are importanta cum a aparut, ti-a aparut si gata, dar la medic trebuie sa mergi!
Sanatate!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mergi la medic, înainte de a se agrava situaţia.

| Marius2011 a răspuns:

Du-te la urolog/dermatolog si vei vedea daca e grav, nu mai sta pe ganduri ca poate iti pierzi barbatia

| rolly3342 a răspuns:

E sifilis, nu e grav.laughing