| Andrei1811 a întrebat:

de ce este asa complicata dragostea? Ma puteti lamurii si pe mine? Totul incepe asa: Sunt indragostit de o fata, ea cred ca si-a dat seama, da eu nu i-am zis inca ce simt pentru ea, ma rog, ieri a venit un prieten care mi-a zis ca ea s-a combinat cu altcineva, ieri am fost distrus, sincer de suparare am plans, eram suparat pe mine ca nu am fost in stare sa ii zic ceea ce simt pentru ea. Azi am vorbit cu ea prin mesaje si si-a dat seama ca sunt suparat, mi-a zis sa nu fiu suparat( Ea nu stie motivu) Din discutiile noastre, ea mi-a zis ca tine la mine. Ce sa cred, ca ea tine la mine in sensul de dragoste sau numa de prietenie? Mai merita acum sa merg sa ii spun ce simt pentru ea, chiar daca e cu altu?

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea cred in prietenia intre un baiat si o fata fara atractie

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu-i permite jigodiei ordinare sa te manipuleze! fi barbat si arata-i ca nu te intereseaza fixurile ei

| neutrino a răspuns:

Ea te iubeste, dar daca tu nu i-ai spus nimic, ce sa faca, sa-ti sara tie in brate? Si uite asa si-a gasit si ea un baiat istet care stie macar sa-i vorbeasca.

| MidnightR a răspuns:

Adica ea si-a dat seama de ce simti pentru si ea si a doua zi poc s-a bagat intr-o relatie? Daca e asa mie imi pare doar ca a vrut sa scape de tine.
Asteapta o perioada sa vezi ce se intampla si daca gasesti vreo sansa poti sa ii spui ce simti, macar sa-ti iesi o piatra de pe suflet.

| Pikathestar a răspuns: