| petrescuionut a întrebat:

Salut tpu...De ceva timp imi place de o fata...I-am zis ca-mi place de ea dar ea m-a refuzat. Dupa cateva luni imi trimitea mesaje care bateau apropo daca mai vreau sa fiu cu ea si daca mai simt ceva pentru ea.
Apoi am vrut sa vorbesc cu ea si deodata s-a indepartat de mine parca nici nu ne cunosteam, nu stiu ce sa mai fac...Un sfat bun dau funda...

Răspuns Câştigător
| Masochistul12 a răspuns:

Nu iti pierde timpul cu ea, e o fata care umbla dupa atentie, cautatio o fata care sa te respecte si pe care sa o respecti, nu toate "parasutele". Bafta!

1 răspuns:
| AnnieWTF a răspuns:

Si-a batut joc de tine (parerea mea ) sfatul meu e s-o uiti si daca ea simte ceva pentru tine te va cauta, daca nu, n-a fost sa fie. Bafta in continuare cu fetele!