| Abracadabra555555 a întrebat:

De curand prietena mea mi-a facut sex oral, desi nu am ejaculat la ea in gura, ajungand doar la lichidul de pre-ejaculare, scuipand totusi dupa. Ne-am sarutat, urmand ca eu sa ii fac ei oral.
Poate ramane insarcinata? * nu ma refer la faptul ca poate fi inghititi, ci ca poate s-a transmis de la ea, la mine si apoi in vagin*
Precizez ca e virgina.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu pot intelege cum pot sa existe astfel de specimene lipsite de cele mai elementare notiuni despre mecanismul de producere a unei sarcini. Este imposibil chiar si sa te gandesti ca s-ar putea "transfera" un spermatozoid (care sa ramana si viabil), in vaginul unei femei chiar si in cazul in care ar fi vorba de sperma ejaculata in gura femeii si pe urma prin sarut, bla, bla, bla....in acest mod sa se produca fecundarea ovulului. Este de-a dreptul halucinanta ipoteza. rolling on the floor

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce minte ave ti, informeaza te bine inaint sa te apuci de treabă, o fată /femeie nu ramine niciodata gravida de la sexul oral, o sarcină dorită sau nedorită, poate avea loc doar facind sex vaginal, si si atunci daca femeia nu este in perioada de ovulatie nu rămine insarcinata. Asa ca stai linistit, dar nu mai face sex oral, este scîrbos, tu si cei ca tine care fac asta unei fete. domnisoare sau doamne, înjosesc femeile, o umilesc.

| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

suntserios
| suntserios a răspuns:

Telefonul fara fir cu spermatozoizi?

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu se poate ramane gravida.

| kandaraki a răspuns:

Adica daca cumva a inghiti un gram de sperma de a ta ea poate ramane insarcinata? o daaaaaaaaaaaaaaa, geniala intrebare!

| UzOm a răspuns:

Ce scârbos! Mai bine îți sugeai singur scula. laughing

| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

Singurul lucru pe care l am de zis este: continuati tot asa! Bine, nu te mai gandi la astfel de chesti bizare, dar sexul oral e marfa laughing)