| Disperatu a întrebat:

Salut tpu.Deci in 19 ani, de cand ma stiu niciodata nu am avut tupeul sa ii zic drept, clar si precis unei fete sentimentele mele.O plac de ceva timp, dar mi-a fost frica sa ii spun. Vorbeam, ieseam, ne intalneam si atat, nimic mai mult.Acum doua seri mi-am facut curaj pe facebook sa ii spun.I-am spus ca o plac mult, si nu i-am spus asta pana acum deoarece imi era teama ca o sa reactioneze gresit si o s-o pierd.Nu mi-a raspuns nimic, doar a iesit.Zis si facut.Astazi, intamplator eu cu cel mai bun prieten am iesit la un suc si ne-am intalnit cu ea si cu prietena ei.Mi-a spus ca nu o sa uite niciodata ce i-am zis cu zambetul larg pe buze.Sincer, prima data nu prea mi-am dat seama.Dar i-a aratat mesajul prietenei ei si dupa mie si a inceput sa imi zambeasca, sa rada cu mine etc...Am o sansa? Ce sa fac mai departe? Ofer funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sanse mari, baiete.Dar spune-i in fata.Nu te ascunde in spatele Fb. Unei fete ii place cand un baiat este sincer si indraznet.Succes!

| Vampir007 a răspuns:

Ai sansa doar nu mai fi asa de timid, ea asteapta sa aiai mult tupeu, invit-o pe wa singura la un suc fata prietena ei si fara prietenul tau, doar voi doi, atunci ppto vorbi cu ea mai multe legate de relatia pw care vrei sa o ao cu ea, succes!

| DiianaAncuța a răspuns:

Heii