| hardy11 a întrebat:

E normal sa mi se scoale penisul cand stau cu iubita mea imbratisat in pat, sau cand sta pe mine etc.?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal. Mai rau era daca nu se scoala. Ai fi avut o problema.

| Adry05 a răspuns:

E normal lol, ce ai vrea? sa nu ti se scoale deloc? laughing

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Hammurabi a răspuns:

E anormal să nu ți se scoale.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,e normal.

| Bozgi200 a răspuns:

E o chestie perfect normală

| Gofigi a răspuns:

Nu cred că ai vrea sa nu tii se scoale

| timisoara a răspuns:

Este perfect normal, nu ai de ce sa îți faci griji. Atunci când nu se mai școală este problema.

| Anonim777777774684623665 a răspuns:

Perfect Normal
Ar trebui sa te bucuri avand in vedere ca ipotenta devine din ce in ce mai raspandita