| anonim_4396 a întrebat:

este o fata din clasa la mine pe care o plac, in primul semestru era foarte amabila cu mine, se baga mereu in seama cu mine. Mai era un baiat care o placea dar ea nu prea il baga in seama, dar in sem al 2-lea e invers cu mine nu mai prea vorbeste, e mai mereu suparata pe mine, si vorbeste foarte mult cu acel baiat, poate ma mai place si vrea sa ma faca gelos? In primul semestru i-am cerut id-ul de mess si mi l-a dat iar baiatul ala i l-a cerut si el si nu i l-a dat. De ce e oare asa cu mine, vrea sa ma faca gelos, nu am habar? Ce-l ami bine explicat raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| foreveryoung10 a răspuns:

Daca i-ai cerut id-ul de mess si ti l-a dat nu inseamna neaparat ca te placelaughing Poate doar vrea sa fie prietena cu voi...nu interpretati gresit!