| SuKuLet a întrebat:

SaluT, TPU! Este o fata la mine la lucru care zi de zi ma ia la misto, nu stiu este frustrata, s-au chiar ce are.Imi zambeste cand sunt mai multi prin jur, pe urma spune : "Eu nu il bag deloc in seama, dar el continua ".I-am spus te rog nu mai intra in vorba cu mine, dar vad ca nu intelege. (problema este ca a inceput sa imi placa si de ea ). Inainte nici macar nu o salutam, ca imi dadusi seama, ca se poate ajunge aici.E ca o scorpie chiar nu stiu ce sa fac, sa am liniste de ea.Imi vine sa o si jignesc, dar cred ca tot degeaba, se mai si da mare ca are facultate, pai un om cu facultate asa se comporta? nu stiu nu are viata persoanala, si are o problema cu mine?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Ignor-o. Daca se baga in seama cu tine, da-i un raspuns scurt si continua-ti de treaba ta. Cu timpul lumea isi va da seama ca ea este cea care se baga in seama cu tine si nu invers. Asta in cazul in care vrei sa demonstrezi lumii ca ea este cea care se ia de tine.

Daca vrei sa o pui la punct, ia-te si tu de ea. Cand spune ca nu te baga in seama, aminteste-i cum zambea la tine. Ii poti chiar si spune ca un om cu facultate ar trebui sa isi dea seama cand cineva se baga primul in seama, ceea ce ea se pare ca nu reuseste. Asta ca un potential comentariu. De asemenea, poate insa sa te placa si sa isi doreasca sa intre in seama cu tine si asta sa fie singurul mod in care stie sa comunice.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Din ce ne spui tu aici, cred ca e cam proasta, doar atat.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te provoaca, cauta atentie, mai stai mult pe ganduri? O femeie care nu te suposta sau ceva nici nu existi pentru ea. Acum nu face misto dar daca nu te ocupi de ea o sa-ti spuna in fata ca esti prost. Asa patesti cu ele, sunt f bandite.

| Monkeyslayer a răspuns:

Poate, poate ii place de tine

| IustinZavateMasturbix a răspuns:

Sari pe ea