| XcozuD a întrebat:

Eu si prietena mea am vrea sa o facem, ea este virgina, eu nu.
Intrebarea mea este: Tinand cont ca ea este virgina, avem loc in masina? Sau ne-ar trebui o camera, deoarece cred ca ar avea/avem nevoie de mai mult spatiu la dezvirginare? Si nu o sa uit de prezervativ! happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi sa nu o apuce plansul ca si o trage prima data pe bancheta unei masini

| Violleta2022 a răspuns:

Dezgustator sa incerci sa o faceti in masina, mai ales ca pentru ea este prima oara, pozitii incomode, stress, chiar riscant sa faceti un penis captivus, fiind cu frica de a nu fii prinsi, ca atunci chiar o puneti de un show televizat.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man in general nu se consuma spatiu in timpul dezvirginarii se consuma timp eu recomand sa o gauresti intr-un parc unde e frumos sau la stadion ca oricum nu vedea nimeni

| ambicio a răspuns:

Pentru ca e virgină cred că cel mai bine ar fi sa folosești o camera frumos aranjată pentru a rămâne cu amintiri frumoase, nu ca țăranii în mașină

| DayN a răspuns:

Ar fi bine într-o cameră, nu de alta Da o să îți păteze bancheta cu sânge ști ce zic, în pat mai pui un prosop si scapi