| Ady97 a întrebat:

Salut TPU
Eu si prietena mea ne-am inceput viata sexuala acum 3 saptamani,si ea la inceput cand introduc penisul in vagin,vreun minut o doare rau,nu facem nicio miscare si dupa merge totu bine si in timpul actului nu o doare, care sa fie problema?
Tin sa mentionez ca eu am 18 ani, ea are 19 ani.
Va rog, fara raspunsuri inutile sau care nu au legatura cu subiectu!

13 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

E posibil sa ca clitorisul ei sa fie unul elastic happy Dar poti incerca sa o exciti mai bine, poate nu o va mai durea.

| Felys a răspuns (pentru Diavolulestefemeie):

Clitoris elastic, poate ai vrut sa spun himen elastic, clitorisul este sinonim cu penisul vostru in varianta feminina

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Diavolulestefemeie):

Ce sa fie ma elastic, clitorisul? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Cumperi lubrifiant daca ea nu se lubrifiază destul, de aceea o doare.

| neutrino a răspuns:

Pentru a te convinge pe tine ca a fost virgina, este si normal ca trebuie sa arate ca inca o mai doare, dar in timpul sexului uita sa se mai vaite.

| epurasu a răspuns (pentru neutrino):

Super! esti tare! happy scurt si la obiect! happy asa gandesc si eu.

| neutrino a răspuns (pentru epurasu):

Si tu esti "tare", dar nu am inteles: gandesti ca el, sau ca ea?(!)

| epurasu a răspuns (pentru neutrino):

Eu am apreciat ceea ce ai raspuns tu!

| Emilian65 a răspuns:

Durerile de la inceput de relatie sunt normale, numai ca la voi cred ca sunt alte cauze care produc aceste dureri:
- ori nu faceti preludiul mai lung;
- tu intri prea tare in ea;
- ai un penis supradimensionat fata de pasarica ei;
- nu va lubrifiati cum trebuie(natural si cu un lubrifiant special pentru aceasta operatie)
Daca veti tine cont de aceste sfaturi ai sa vezi ca situatia va fi alta.

| SkyPilot a răspuns:

Poate nu ai deflorat-o complet sau poate ca nu te-ai ocupat suficient de preludiu.

| Alcyon a răspuns:

E posibil sa nu fie suficient de excitata (lubrifiata) si atunci normal ca o doare. De asemenea, e posibil sa fii tu prea dotat. Incearca sa o iei mai usor: nu uita ca-i femeie, trebuie sa fii delicat cu ea.

| gladitor a răspuns:

Ba vai de capul tau...ti-a obrobodit fatuc

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Da-i tare eu cand m-am casatorit sotia mea avea 20 ani era virgina asta am vazut eu a fost foarte greu si se zice sa iese putin sange nu-i adevarat sincer a iesit destul de mult eram la o cunostinta din Timisoara in fine, si ce am vrut sa mentionez inca timp de 3 luni o durea foarte rau si sincer abia dupa 3 luni a putut sa aiba orgasm iar acum in prezent are cate 2-3 orgasme la o partida, incearca sa-i faci oral timp de 20-30 secunde vezi ca e posibil daca e excitata si daca ii faci oral se poate termina si atunci introdu penisul