| IMihaitza a întrebat:

Ieri i-am spus unei fete ca imi place de ea, m-a mai intrebat de ce fix pe ea o plac si de-aste. La un moment dat mi-a spus ca si simte ceva pentru mine. Acum intrebarea mea este credeti ca mi-a dat de inteles ca o sa fim impreuna sau?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Asta va depinde NUMAI dar NUMAI de modul in care vei proceda tu pe viitor. Succes!

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ti-a dat de inteles invit-o pe undeva.

| Romanul86 a răspuns:

Ignor-o vreo 3 săptămâni dacă nu o să zică că ești un disperat. Nu îți fie frică că o pierzi! O pierzi dacă o sufoci!

Răspuns utilizator avertizat
| VICTORTPURO a răspuns:

Si ieri spuneai ca iti pare rau ca i-ai spus )), acum trebuie sa te iei in maini si sa calculezi faptele si ceea ce vei face, ca sa nu o pierzi din carlig, daca ti-a spus ca simte si ea ceva, este clar ca are si ea o simpatie, si poate ar iesi ceva, principalul este acum sa nu franezi si sa treci la actiune, spor.

| Danielachan a răspuns:

Serios, da ar trebui sa isi mai dea si chilotii jos sa intelegi mesajul

| IvonneBk a răspuns:

Este posibil. Ai rabdare sa vezi ce se intampla pe mai departe sau daca tot esti atat de curajos, roag-o pe ea sa te lamureasca. Noi nu avem de unde sa stim ce este in mintea ei.