| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Imi place de o fata, credeti ca as putea sa ii starnesc curiozitatea cu o poezie de dragoste anonima, iar intr-o poezie viitoare sa imi arat identitatea si sa o invit in oras?

7 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Da, pare a fi romantic planul tau si nu va da gres.
succes!

Răspuns utilizator avertizat
| emmaemilia a răspuns:

Da,dc nu?

| aXandra a răspuns:

Mie îmi place idea. Succes!

| Vizi112Gl a răspuns:

Nu fa asta. du-te la ea cheamo in oras, daca nu vrea nu te lasa!

| Vizi112Gl a răspuns:

Iai o floare

| Quaor a răspuns:

Categoric,Nu! Depinde de felul fetei in primul rand! Daca e o tipa simpatica,simpla,de treaba, s-ar putea sa-o priveasca ca pe un lucru bun, dulce, dar nu o vei atrage. Daca e o fata stilata, dulce, iar adesea o vezi mai distrata...in nici-un caz sa faci asta! Primul lucru la care s-ar gandi ar fi "Asta chiar crede ca are sanse cu mine?"Acum, depinde de relatiile pe care le ai cu fata respectiva, insa cel mai bine e sa o atragi..Cum? ...prin atitudine, bineinteles. Fetelor le plac astfel de baieti, trebuie sa o atragi, pricepu-si? Umfla-ti pieptul, fii cat mai autoritar, iar restul vine de la sine.Bafta!happy