| GebuIonut a întrebat:

imi place de o fata dar ea are prieten dar in ultimul timp cand ma vad cu ea prin liceu imi zambeste si cred ca si ea ma place find ca se poarta diferit cu mine fata de alti baieti care o plac ma refer ca e ma dulce cu mine. sunt timid si nu stiu cum sa ai spun ca o plac ok mersi pentru sfaturi.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Este foarte posibil sa te placa. Incepi siu tu prin a-I zambi, a o privi in ochi, salut-o, intra in vorba cu ea, ofera-te sa o conduci acasa, invit-o pe afara, Cand va intalniti ofera-i cate un trandafir rosu. Nu ii spune nimic, asteapta sa vezi ce se intampla si cu prietenul si cu relatia ta cu ea.

1 răspuns:
| Mussette a răspuns:

Risca-te,daca ai suficient curaj sa simti toate sentimentele.