| xPanther21 a întrebat:

imi puteti spune niste informatii cu privire la himen? Cum arata in general / la virginitate si dupa cum arata dupa primul contact sexual, se rupe se largeste, ce se intampla cu el?
Iti poti da seama dupa himen daca mai esti virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Http://prntscr.com/iih2dr
Las asta aici, poate te ajută.
Nu, lipsa himenului nu-ți garantează faptul că fata e virgină. Cel mai sigur mod de a afla acest aspect este să o întrebi chiar pe ea.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

IN cele mai multe din cazuri iti poti da seama dupa himen daca o fememi mai este virgina sau nu, daca himenul nu mai e fata nu mai e virgina, daca himenul inca mai e fata mai e virgina sau are himen elastic si nu mai e virgina, iar de cativa ani s-a inventat operatia de refacere a himenului si poti gasi femei de 40 de ani sdau chiar 50 cu himenul intact dar nu virgine.

| Emma30555 a răspuns:

Îți dai seama destul de ușor, eu nu știu de ce atâția sunt pe situl asta asa lipsiți de informații în secolul asta când informația circula asa ușor având acces la internet. Intri pe google și găsești orice răspuns, sau din discuții cu alții... Ori sunteți foarte mici de vârstă. În fine. Normal ca îți dai seama e foarte strâmtă...