| anonim_4396 a întrebat:

In tabara la munte am inceput sa petrec din ce in ce mai mult timp cu o fata si a fost prima data dragoste la prima vedere pentru ca e frumoasa, dar apoi dupa ce am inceput sa petrec din ce in ce mai mult timp cu ea am observat ce personalitate frumoasa are si ne-am indragostit unul de altul.Stateam toata ziua impreuna si faceam drumetii pe munte.Dar la munte nu am putut sa ii spun ca o iubesc deoarece ceilalti din tabara observasera ca suntem impreuna si ne tachinau si asteptam sa revin la Bucuresti si sa ii spun aici, dar a facut i-a pasul acesta si mi-a spus printr-o poza pe fb ca ma iubeste si ca ii e dor de mine.Atunci si eu i-am spus la telefon.Asa si acum vreau sa o invit in oras, ca un cuplu oficial, dar nu poate fi numita prima intalnire deoarece aceasta a avut loc la munte.Adica ne cunoastem deja, stim totul unul despre altul.Problema este ca aici in Bucuresti nu prea stiu ce sa fac cand voi iesi cu ea.Acolo la munte,ne urcam pe munti,cautam animale, vorbeam, jucam carti si tot felul de activitati ca aceastea.Deci dati-mi si mie va rog exemple de activitati pe care le pot efectua aici in Bucuresti cu ea.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia nu-i dragoste e atractie fizica sexuala atat, esti mascul deci sti ce sa faci

| Paranormal12 a răspuns (pentru RAY):

Nu e atractie sexuala.Crede-ma.E mult mai intens de atat.Adica una este sa vrei doar sex, una este sa vrei sa fii impreuna cu acea persoana pe veci.

| RAY a răspuns (pentru Paranormal12):

Mai ales noi baieti vrem sa stam pe veci cu toate pana dam peste alta mai frumoasa

| Paranormal12 a răspuns (pentru RAY):

Tu poate taticule.Eu sunt altfel.

| RAY a răspuns (pentru Paranormal12):

Toti spunem asta in realitate suntem curvari in fine, nu sti ce sa faci cu ea da o iubesti mult, clar nu esti mascul alfa

| Emilian65 a răspuns:

Sa va plimbati in parc, sa va plimbati cu barca pe unul din lacurile den Bucuresti, sa mergeti la un film romantic, si alte activivitati care sa va intareasca relatia inceputa la munte.

| madalinamadu a răspuns:

Dacă îi plac animalele aţi putea merge la zoo sau să mergeţi în parc la o îngheţată. Mă rog, pe noi fetele nu prea ne interesează ce facem cât timp suntem împreună cu persoana pe care o placem. Ideea e să o faci să râdă şi sigur nu va mai conta locul unde vă aflaţi.

| dikaaa a răspuns:

Parca mi-ai spus povestea, cu cateva schimbari, eu nu sunt cu ea dar am sa o scot la un film(isi dorea sa vada asta la mare). Daca o cunosti, dc nu o intrebi ce ii place si iti dai seama unde sa o duci!
Succes

| mariatzlovemusic a răspuns:

Puteti merge a un club sau intr-un parc, in natura