| anonim_4396 a întrebat:

in urmatoarele randuri va voi povesti patania mea, sper sa aveti rabdarea sa o cititi si sa imi dati un sfatbig grin
Intr-o seara, vorbind pe messenger cu un prieten l-am rugat sa intrebe o fata daca ma place. Zis si facut, el a intrebat-o si am intrebat-o si eu. Ea din urma mi-a spus ca nu ma place. Furios(stupid me) am inceput sa o barfesc pe fata aceea cu prietenul meu. El fiind un "foarte bun prieten" i-a dat fetei toata conversatia dintre mine si el.Bineinteles ca au venit parintii ei la mine foarte revoltati si mi-au tinut o predica uriasa(nu-i condamn, am meritat). Acum mie si rusine sa ies din casa pentru prostiile care le-am facut.Am ramas si fara aparentul meu prieten si sunt considerat un golan printre vecini.In momentul acesta as vrea sa incep o noua viata dar e prea tarziu, lumea ma considera un golan.Nu stiu ce se intamplat cu mine, nu ma mai cunosc.Multumesc ca v-ati pierdut timpul citind si sper sa ma ajutati cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| Ginuk a răspuns:

Scumpule eu una te inteleg perfect am trecut si eu prin asta chiar am trecut prin ceva oribil nici nu vreau sa-mi amintesc si eu mi-am pierdut prietenul atunci cu ceva porcari de genul tau si asa am zis si eu deja e prea tarziu sa-mi para rau trebuia sa gandesc inainte sa fac acest lucru si am sters totul cu bureteele si acum am inceput o noua viata nici nu mi-a trecut prin cap ca o sa trec prin toate astea care au fost acum toti ma considera normala si mie imi era rusine sa ies din casa nici pe afara n-am umblat de rusine dar fix asa am patit si eu ca si tu sincer mie una imi pare rau de ce ai patit sa dea dumnezeu sa nu treaca nimeni prin ce am trecut eu nici cel mai mare dusman al meu tu stergi totul cu buretele si incetuc o sa vezi ca te-ai schimbat nu te mai considera ca un golan si in familia ta sse vor schimba multe daca tiau zis si ei ceva sau nu stiu prietenului tau ii va parea rau dar va fi prea tarziu o sa vezi totul se va schimba eu unaa iti urez tot binele din lume si sa-ti gasesti un nou prieten in care sa te iubeasca ca pe un frate si sa nu te piarda din mana ca dupa cum vad esti o baiat de treaba si apreciez asta mie una imi pare foarte rau de ce ti s-a intamplat sincer stiu cum te simti acum iti urez multa bafta si drum bun in viata. ai grija de tine. si sper ca raspunsul meu sa te ajute macar putin. eu una cu asta team putut ajuta.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te duci la fata acasa[de preferat cand nu sunt parintii] cu un buchet de flori si iti ceri iertare pentru ceea ce ai zis; ii sp ca nu ai zis din inima ci doar ca sa o faci pe "interesantul" in fata priet tau.; sau ca sa-i testezi prietenia. Sigur te va crede; sau daca nu, o sa aprecieze gestul.

pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Asta da, problema serioasa. Trebuie sa vorbesti cu fata si cu parintii ei, sa arati ca esti un tip responsabil si nu un golan si ca iti pare rau pentru ceea ce ai facut. Actioneaza ca un om matur si le vei schimba cu totul parerea despre tine. Si analizeaza-te bine, vezi ca ai ajuns la o varsta la care toate incep sa se plateasca, sa nu mai patesti lucruri ca astea in viitor, ca atunci chiar golan ajungi (in ochii oamenilor).
Domnul fie cu tine!

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Buna :1.Cati ani ai big grin?
2.tot ce mai poti sa faci in legatura cu fata e sa-i zici de ce ai facut asta, sa-i zici ca ai placuto, si sa-i ceri scuze, eu zic ca meritawinking
Semnat, Eu

| Ponk a răspuns:

Frumos roman.Ai putea scrie o carte laughing Glumeam
Uite aici ce sa faci. Te duci la fata respectiva cu o sticla de sampanie si un buchet de trandafiri. Apoi se va auzii prin tot cartirul de gentelman esti happy. Apoi te duci la asazisul prieten al tau si ii dai un pumn sa te tina minte sucess

| djamilia a răspuns:

Pai ei pana la urama o sa uite toti povestea asta asaca ar trebui sa lupti pana atunci