| EdiEddy a întrebat:

Intr`o zi discutam cu mama despre tineretea sa si mia aratat niste scrisori de dragoste pe care lea primit ea in adolescenta. Si in momentu de fata vreau sa fac si eu scrisoare de dragoste pentru iubita mea, si sper sa ma ajutati voi ca nu prea am idei.: Vreau sa inceapa :
-Ca ne-am cunoscut dintr-o greseala pe facebook:
-ne-am intalnit, ne-am placut
-ne-am certat, ne-am impacat
Nu stiu cum sa ma exprim sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci ceva dragut? Pune-i biletele in buzunar cand se intalneste cu tine. Las-o pe ea sa le descopere mai tarziu in acea zi sau chiar in zilele respective.

Scrie-i pe caietul de mate la sfarsit o inimioara si te iubesc. O va surprinde enorm.

Da-i un mesaj simplu, dimineata doar cu "Te iubesc!" sau " Te ador!". E minunat sentimentul cand primesti astfel de mesaje.

Toate lucrurile astea mici sa stii ca sunt foarte romantice si frumoase. Cand esti cu ea seara si o conduci acasa, opriti-va pe o banca, sarut-o, priveste-o in ochi si spui cat de frumoasa e privita prin ochii tai. O sa o impresionezi foarte mult.

Mult noroc!

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu e cazul sa mai folosesti metodele din secolul trecut. vei castiga putin romantism dar vei pierde prea mult timp la schimb cu fluxul informational.
foloseste-te de metodele actuale ca sunt pline de romantism si inventivitate si ele. chiar mai mult.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O felicit pe mama ta pentru ceea ce face, sa nu se supere tata ca am sa-i dau un kiss pe mana dar face bine ca discuta cu tine despre cum s-a comportat in tinerete, felicitari mama thumbs up. Ca sa faci asa ceva nu trebuie decat sa scrii ceea ce simti tu, nu noi. Incearca ca hartia pe care scrii sa fie parfumata cu parfumul care-i place cel mai mult, inmaneaza-i scrisoarea intr-un buchet de trandafiri rosiiwinking succes!

| Hexiled a răspuns:

Draga mea inimioara acest mesaj vine de la porumbelul tau pe care ai reusit sa-l cuceresti cu privirea vreau ca sa stii ca inima mea bate alaturi de ata iar daca te pierd dispar si eu vreau sa stii ca sunt fericit suprem de cand esti cu mine te pup dulce funda?