| Juny0 a întrebat:

Salut TPU,
Intrebarea e adresata in special baietilor dar sunt sigur ca sunt si fete care-s mai bune decat noi, chiar daca nu recunosc.
Caut un anime/hentai. Adica, sa aiba logica, sa aiba o poveste dar sa fie si pornografic/hentai in acelasi timp. Deoarece tot ce am gasit pe google sunt hentai-uri de **** in care se intalnesc pe strada, iti zic salut si apoi se *** frustrated... NO LOGIC!

Astept un raspuns, multumesc!

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Anime = Desene cu caractere chinezestiwinking
Hentai = Desene cu caractere chinezesti PORNO

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Anime = Animație de origine japoneză, cea mai adesea inspirată după un Manga cu același nume.
Manga = Bandă desenată de origine japoneză, cu diferențele specifice față de cele vestice.
Hentai = Un subgen al anime-ului, cu temă porno.

Documentează-te înainte să spui prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau highscool dxd.

| Phoenix231 a răspuns:

Daca vrei sa stii mai multe iti pot zice eu.
Am tradus si anime dar si hentai si iti pot recomanda o gama foarte mare de aceste feluri.

| fallen213 a răspuns:

Black Bible FTW