| IEL a întrebat:

Iubita mea ma crede gay, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Incearca si tu sa-ti ascunzi mai bine chiloteii roz, pantalonii roz, telefonul roz...Gheiutz mic ce esti tu!

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu prea te dai la ea.Bagă mare!

| Kaℓi a răspuns:

Daca e o tipa ambitioasa, nu o contrazice. Poate si-a pus in cap sa te aduca pe drumul cel bun, asteapta-te la gesturi de seductie, curte asidua... eu zic sa nu te lasi usor, las-o sa munceasca!

| corbulalbrosu a răspuns:

Rupe patul de mai multe ori cu ea si astfel ii vei demonstra ca are o perceptie complet gresita in privinta ta. Da-i bataie, bate fierul cat e cald. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Tu cam cât crezi că constă un pat? Poate e și canapea.

| mihai69 a răspuns:

Cum poate fi iubita ta dacă are astfel de idei despre tine?!? Întreb, pentru că sunt curios cum își închipuie ea că o să poți să faci dragoste cu ea, dacă ție de fapt îți plac bărbații?!?
Tare mă tem că „iubită" e doar în imaginația ta, ea încă nu știe asta!

| Drimmero a răspuns:

Bwuahahaha, poate iubitul, iubita in niciun caz!

| Emilian65 a răspuns:

Demonstreaza-i cotrariu, ca nu esti gay. Cum? Invit-o la tine acasa sau la un hotel si faceti sex o noapte intreaga. Vezi cum va reactiona si ce va zice dupa o noapte intreaga de sex.

| aXy99 a răspuns:

Demonstreaza-i contrariul.

| aumih16 a răspuns:

Pai si esti sau nu esti tu ar trebui sa stii sau chiar sa afli asta de unul singur da ma gandesc ca poate a facut misto de tine dar si ca ai fost cam retras timid cred poate aici ai gresit nu stiu habar nu am tu trebuie sa stii si chiar daca esti gay care este problema cati nu sunt totusi dar poate nu esti gay poate esti altceva bisexual poate lesbiana nu ai cum sa fii ca aia e numai la fete la baieti nu se regaseste deoarece e ca la gay care inseamna homosexual homosexuali daca sunt mai multi asa si asta lesbian sau lesbians adica lesbiana sau lesbiene daca sunt mai multe dar totusi stii asa cam ce iti place adica sexul masculin sau cel feminin ca poate iti plac ambele asa ca trebuie sa iti satisfaci ambele placeri asta daca esti bisexual desigur dar daca spui ca esti gay sau ma rog iubita ta e nasol stii foarte bine ca fetele femeile nu accepta baietii barbatii timizi ele vor altceva adica la ei sa fie duri sa fie inteligenti frumosi aratosi sa stie ca sunt apreciate iubite chestii de astea dar tu incerca sa arati dar si sa demonstrezi ca nu esti gay cum crede ea ca esti gay

| Rakanishuu a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......e-mult-si/
Ai ocazia sa-i explici ca nu e asa cum crede ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa i cînti melodia lui modern talking Lucy Guy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lucky guy

| ABCD122 a răspuns:

Pai daca faci ca babuinu' prin casa.

| konil a răspuns:

Iubita ta ar trebui sa afle ca si tu crezi la fel despre el...