| WhiteAxe a întrebat:

Salut TPU,la mine in oras,este o fata cu care ma joc cu ea si cu alti prieteni si la un momendat(ieri) m-am indragostit de ea,nu stiu cum sa-i spun, sau sa aflu daca si ea ma place, vreo sugestii ceva? happy funda :XXX

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Poate ca nu e nevoie sa ii spui. uneori e mai usor sa aratam ceva decat sa-l spunem.incearca si asta daca nu te poti descurca cu cuvinte

| WhiteAxe explică (pentru stark47):

Da ai dreptate,dar mai sunt doar cateva saptamani incepe scoala, si ea e la alta scoala si invata dupa-amiaza si eu invat dimineata nu o sa avem timp sa ne vedem, si as vrea sa fac ceva mai repede inainte sa inceapa, casa ramanem asa, ca o plac mult si as vrea sa fim impreuna happy

| stark47 a răspuns (pentru WhiteAxe):

Atunci fa ceva in privinta asta.singura piedica esti tu

| WhiteAxe explică (pentru stark47):

Cum adica sunt piedica? laughing

hmm...sa vorbesc cu ea sa-i spun ce simt, si sa vorbm?

| stark47 a răspuns (pentru WhiteAxe):

Tu singur esti cel care te pune in dificultate.tu singr iti pui piedica in a actiona asa cum vrei.din lipsa de incredere sau timonare intimidare timiditate, cum vrei tu sa o numesti, insa singura problema aici e frica de a actiona, mai precis, frica ta de a actiona

| WhiteAxe explică (pentru stark47):

Sa stii,ca eu petrec mult timp cu ea si cu alti prietenei jucandune ma rog chestii, si mi-e frica sa ii spu ce gandesc, ca am vrut odata dar un gand ca daca ar zice nu sau nu stiu ce chestie, ar face dupa lucrurile cam ciudate, stiint ea ca eu o plac si ar fi diferit

| stark47 a răspuns (pentru WhiteAxe):

Normal ca ar fi.din asta gandeste-te bine la ceea ce simti inainte sa strici lucrurile pacolo

| WhiteAxe explică (pentru stark47):

Nu stiu ce sa fac, am sa-i spun, oricum multumesc de raspunsuri, funda happy

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca va jucati toti cu ea, sansele tale sunt mai mici, dar nu nule: dar daca tu ii propui jocurii xxx, sansele tale cresc considerabil.

| WhiteAxe explică (pentru neutrino):

S-ai propun jocuri xxx? serios? Si nu ca ne jucam cu ea, oricum ceilalti car emai sunt cu noi sut mai mici decat ea cu 3 ani straight face
si sunt copilasi, singuri mari sunt eu si inca 2 prietenei dar ei nau treaba cu ea

| WhiteAxe explică:

Sugestie,ma scuzati ca am gresit

| CosminCornel a răspuns:

Deci totul este foarte simplu. Daca se joaca cu tine sigur ii place de tine. Spune-i ca o iubesti si ca vrei sa faceti tuf tuf. Da-te cu parfum si cu sprei si nu uita sa o scoti la shaorma.

| WhiteAxe explică (pentru CosminCornel):

laughing,I-am zis daca vrea sa mergem la o pizza candva, si a zis vedem, de jucat ne jucam da mai mult sta cu o prietena de a iei ca sta pe telefon

| BURCILUCIAN a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine ce intelegi tu prin joc si cati ani ai?

| WhiteAxe explică (pentru BURCILUCIAN):

Eu am 14 ani, si prin chestia cu jocurile chiar nu o inteleg

| YellowLight a răspuns:

Iti dai seama daca se da pe langa tine te tachineaza cum se uite la tine. BAFTA! Funda?

| WhiteAxe explică (pentru YellowLight):

Nu prea ma tachineaza, dar stam mult impreuna, adica ne jucam,