| ALECSHD a întrebat:

M-am indragostit de o fata. Eu am 13 ani ea 15. Ceea ce nu e normal sa fie fata mai mare decat baiatul. O plac, si. cred ca si ea ma place, ne-am dat web-ul amandoi. radeam. faceam gropite... sunt o fire mai timida. mai rusinoasa. dar mi-a spus sa ne intalnim, si cum pot sa am o relatie?
Dati-mi un sfat va rog! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Sall mane. Nu conteaza varsta mama e mai mare ca tata cu 1 an si tot se iubesc. Frate daca o placi du-te si intalneste cu ia fa-o sa rada iaia ceva daca ai niste banisoiri distreaza-te daca nu te palce asta e treci mai departe dar daca te palce ai dat lovitura.

Sper ca te-am ajutat Succes, fi senzual!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce sa faci tu intr-o relatie?

| Florin_Serboiu_1998 a răspuns:

Frate daca e asa cum zici u nu ezita! nu te lua dupa ce zic astia! daca iubesti si eusti iubit nu conteaza!

| Florin_Serboiu_1998 a răspuns:

Si eu am 14 ani si am avut iubita de 16 deci varsta nu conteaza!