| anonim_4396 a întrebat:

Ma intilnesc cu un baiat si avem deam 3 ani jumate, ne-am inceput viata seuala dupa 1 jumate si acum e departe, as vrea sa intreb: deci problema e ca cind ma gindesc la el mereu ma gindesc numai la sex si imi pare ca si el tot asa, as vrea sa stiu daca e pasiune asta asa mare sau intr-adevar ne iubim.

Răspuns Câştigător
| melena a răspuns:

Nu stiu ce parere ai tu...dar eu zic sigur ca e iubirea laughing pe bune, dorinta asta de a-l revedea confirma totul. Bineinteles ca daca tot ai pomenit de sex inseamna ca e o pasiune mare care se naste tot din iubire. Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| andreeamada a răspuns:

Mi se intampla si mie adesea cand ma gandesc la iubitul meu cand ne certam sa retraiesc clipele din pat nu stiu de ce dar cred ca e normal pentru ca si eu il iubesc enorm si e normal sa iti amintesti clipele frumoase.