| baldabaclost a întrebat:

Maine merg la o intalnire cu un baiat si nu stiu, dar nu ati putea sa-mi dati cateva idei pentru conversatie? despre ce am putea vorbi?
Multumesc!
Funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hei :*
pai banuiesc ca el ti-a propus sa iesiti, nu?
si el probabil are aceeasi problema acum, oare ce sa vorbesc cu ea? laughing))
doar vorbiti, nu conteaza despre ce, te intreaba ce faci, ce ai mai facut, incearca sa spui cat mai detaliat ca sa aiba de ce se lega si sa continue discutia, nu e atat de important despre ce vorbiti atat timp cat vorbiti despre ceva si mai importante sunt glumele
bafta!

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pe baiat nu il intereseaza conversatiile plictisitoare pe care tu vrei sa le inveti pe de rost de la utilizatorii TPU, daca nu esti in stare sa-l suprinzi cu subiecte picante atunci e suficient sa mergi cu un decolteu super generos

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai dreptate, pana la urma interesul lui e sexul a ei cred ca cati banii are, pacat ca nu putem vedea ce vor conversa porumbei

| corbulalbrosu a răspuns:

Despre muzica,filme, seriale, prieteni comuni sau pur si simplu despre soala, profesori, dorinte de viitor.Despre animale de companie, sau cele pe care le aveti sau ati dori sa le cumparati.Fii sigura ca subiectele apar fara sa iti dai seama.

| Band12Nikki a răspuns:

Buna!
Vorbiti despre voi, despre lucrurile in comun, sau gasitiva mult mai multe lucruri in comum, despre ce va place, despre el, despre tine, despre orice, despre istoria locului unde sunteti ( depinde, daca sunteti niste persoane intelectuale ). Puteti vorbi despre multe lucruri. Secretul este sa gasesti acele lucruri.
Sper ca te-am ajutat!