| DenDi a întrebat:

mha numesc denisa si imi place mult de un baiat de la mine din scoala.eu invat in localul 2 el in 1.as vrea sa fac cunostinta cu el dar imi e cam rusine.as vrea sa para ca e pura intamplare.nu prea stiu cum sa il cunosc. ce idei aveti?

2 răspunsuri:
| Optimus7 a răspuns:

Incearca cand e singur sa faci o gluma cu el sau sa intrebi pe cineva de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai atunci imprietenestete cu o colega de a lui sau un prieten de al lui si cand esti pe langa el si esti si cu prietenul lui fa cunostinta cu el adica tu te duci la cel pe care il cunosti si este si el acolo si asa mai departe adica imprietenestete cu cineva cunoscut de el.