| Alex008 a întrebat:

Multumesc foarte mult celora care au timp sa-mi citeasca intrebarea.Deci anul asta a venit la noi o colega noua.Pana alalta ieri nici nu ne-am salutat pana dupa scoala ea mi-a trimis un mesaj "bau".Am zis "bau? nu prea mai speriat" dar pot sa te intreb ceva? "orice"...am intrebat-o cine este si dupa am vorbit pana seara ce ajunsesem la noapte buna skumpule.Ieri m-a intrebat tot ea daca vreau sa fim impreuna.Am acceptat si de ieri suntem impreuna.In aceasta seara am stat cu ea pe o banca cu inca cativa prieteni si tot am povestit.Pana la urma a ajuns sa stea in bratele mele.Si cand a plecat m-a sarutat pe neasteptate si aici fac o paranteza "a fost primul meu sarut" si dupa a plecat in seara asta am mai vorbit si vine mami la mne.Tot m-a intrebat cine era fata aia si care era faza cu ea.Nu stiu cum a reusit mama de a vazut niste mesaje de astea cu "ce dor mie de zambetul tau uby" si face catre mine fata asta nu e de nasul tau.Sunt multe alte fete pe lumea asta si u ai inca viata inainte.Deci pur si simplu nu mi-a venit sa cred.Cik asta umbla cu nu stiu ce gasti nu e de nasul tau.Eu o iubesc foarte mult si inainte sa spuneti ca sa faci ce-ti spune inima...habar nu am deci sunt intr-o dilema enorma. Avand in vedere ca mi-a dat primul sarut o iubesc foarte mult si simt k daca nu o sa mai fiu cu ea nu o sa mai fiu cu nimeni.Va rog TPU spuneti-mi ce sa fac multumesc mult!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai daca esti barbat, o iubesti mai departe, nu?

| December a răspuns:

In primul rand las-o mai moale cu iubirea aia. In al doilea rand studiaza bine chestia cu "gastile in care umbla ea". Poate foarte simplu sa faca misto de tine ca te-a vazut mai timid poate si se joaca cu tine.

| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

SAll! pai in primul rand daca mama ta stie bine ce stie ar trebui sa o lasi mai usor cu dragostea asta, pripita sa-i spunem,, pe de alta parte daca nu e asa si e o fata ok care chiar te place ar treui sa continui ce ati inceput...
Singura chestie e ca trebuie sa cercetezi ce e cu aceasta fata si ce e de capul ei... si daca iti place de ea dupa ceea ce afli atunci rami cu ea happy. Succes si sper ca ti-am fost de ajutortongue

| mihaiutz95 a răspuns:

1.de acum in colo sterge mesajele inainte sa pleci undeva chiar si cand sormi iar 2. i spui ca nu te comanda ea pe tine cu cine sa stai si continutati relatia daca vezi ca nu merge cu mama ta spune-i si tu ca v-ati desp ca sa scapi de gura ei

| iulia00 a răspuns:

Cine iubeste=Este fericit...happy Continua sa o iubesti, orice ti'ar spune mama ta sau oricare alta persoana! E frumos sa iubestihappy