| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep...L-am prins pe iubitul meu mastubandu-se (dandu-si l*ba, cum spun unii baieti). Nu stiu ce sa fac in contiunuare. I-am spus ca o sa vorbim dupa ce ma decid ce sa fac. Il iubesc foarte mult. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Noi cu ce te-am putea ajuta aici? Vrei sa il parasesti pentru asta?
Gandeste-te asabig grinaca il prindeai cu una in pat era mai bine? happy

Unii baieti (care iubesc cu adevarat)au o vorba "Mai bine imi fac o laba decat sa te insel"
Asa ca lasa baiatul in pace laughing are si el fanteziile si momentele lui!

Bafta kiss

| anonim_4396 explică (pentru Yasemyn):

Ok, am sa vorbesc cu el si am sa-i spun ca nu este nimic ca s-a masturbat, ii spun ca uneori mai simte nevoia, ca lucrul acesta nu m-a afectat deloc si ca vreau ca relatia noastra sa mearga mai departe. Mersi! :*

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Marea majoritate a barbatilor se masturbeaza ocazional chiar cand au o relatie stabila. Este o masura de eliberare a stresului psihologic care nu are nici o legatura cu iubirea sau satisfactia sexuala din relatie. Este, de asemenea, o problema intima, iar tu nu ai nici un drept sa decizi ceva sau sa discuti despre asta. Ai varianta sa te retragi din camera discret cand intri intr-un moment nepotrivit (si sa inveti sa bati la usa) sau sa intervii si sa transformati momentul intr-un act sexual. Discutiile chiar nu-si au locul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai si tu o parte de vină nu crezi?

| Liviu a răspuns:

Tu nu faci degetica puisor? sau nu iti mangai 'mugurasul'? happy Lasa baiatu sa faca labuta phbbbbt sau mna, ajuta-l big grin

| mihai69 a răspuns:

Și ce?!? tu nu te masturbezi? Nu?!? ei, păi atunci e timpul să te apuci - poate atunci vei pricepe.
Măi fata moșului, unii au nevastă și tot mai fac și ei din când în când o labă, că doar biata femeie nu e mereu disponibilă pentru sex; ce-ar trebui, să meargă la parașute?!?

| neutrino a răspuns:

Chiar daca-l iubesti, tu tot pe locul doi esti.

| CinevaNou a răspuns:

Va duceti la biserica amandoi si va spovediti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing cati 14 ani ai mai? crezi ca e vrunu care nu face? pun pariu ca face si cu gandul la tine, asa ca lasate de ganduri idioate. cand o sa ii faci tu o sa vrei sa il lasi iar? unii sunteti amuzanti rau laughing

Răspuns utilizator avertizat