| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu cum sa incep.
Vreau sa fiu cu o fata,dar ea nu stiu daca vrea,in fiecare seara vorbesc cu ea,chestii o intreb ce face,dar acum de marti nu mi-a mai raspuns zicea ca nu a vazut mesaju... i-am spus aseara ce face daca e suparata pe mine a zis ca nu face ca nu stie ce e cu mine. ca ma port ciudat de la un timp o fac frumoasa,ii scriu tot timpu, si inainte de asta acum 2 zile a spus ca,crede ca m-am indragostit de ea,si i-am spus ca da... si cand i-am zis asta seara ca o iubesc, nu mi-a raspuns, dar cand i-am scris noapte buna mi-a raspuns in 10 secunde,deci nu stiu ce sa cred? oare ii place sau nu de mine, eu am nopti ne dormite gandindu-ma la ea.Nu stiu ce sa mai ii zic.Am sanse sa fiu cu ea?

3 răspunsuri:
| fancyLadyGaga a răspuns:

Nu prea cred...cand o fata e interesata va verifica mereu daca esti online sau daca i-ai scris. Sau poate e rusinoasa. Mai converseaza cu ea si succeshappy

| Black38 a răspuns:

Ea a crezut prima data ca vorbesti cu ea pentru ca esti dragut si nu se astepta sa o placi iar acum ca a aflat vrea sa scape de tine fara sa iti spuna. Daca o mai bagi in seama ea nu iti va mai raspunde iar in scurt timp nici tu nu o sa mai vorbesti cu ea si o sa fiti doar doi prieteni care se evita

| VladH a răspuns:

Frate, nu-ti mai fa sperante, mai bine cauta-ti alta. E plina lumea de fetewinking.