| Axel22 a întrebat:

Parca sunt to mai disperat dupa o relatie cu o fata pe care eu vreau s-o cunosc. Deci ieri noapte am visat ca eram cu fata respectiva si cu inca una pe care n-o cunosteam, eram la un prieten de al meu pe care ele nu-l cunosteau, faza e ca amandoua erau la mine in cap cum s-ar spune, adica tot ma bateau la cap cu intrebari doar pe mine, si prietenul meu respectivul &(e mai prost si in real) tot vroia sa ma intrebe ceva dar cele doua se bagau peste si imi sareau mie cu intrebarile lor laughing ma tot intrebau daca merg cu ele la padure... Eu credeam ca vor sa...laughing Apoi intra tatusu lui prietenu bou laughing si vrea al sa ma intrebe ceva si il ascult si se baga aia care vr sa o cunosc si i-am zis sa astepte putin (nu de alta dar din respect fata de tatsu lu prietenu prost) si se baga apoi tatusu si zice : "Exact, auma Alex vb, discutie inchisa!" (asa il cheama pe prietenu prost) si ma intreba ceva dar eu n-am inteles ce vrea sa zica si apoi imi zice taicasau ca el de fapt intreba daca mai poate aduce pe cineva (la padure evident) si eu am zis ca mie tot una, apoi fata pe care voiam s-o cunosc a zis : "Aaaa, esti din ala laughing" dar a zis asa razand.

Ce poate insemna? Adica sper sa nu insemne ca e o cu.rvasad

FUNDA! Mentionez ca mi se intampla doar cand adorm linistit si ma gandesc intre timp la fata respectiva, doar ca visele difera.

Răspuns Câştigător
| Fikki a răspuns:

Visele sunt virtuale. Ca sa iti dai seama cu e in realitate fata, petrece mai mult timp cu ea ( invit-o la un suc, la un film ) si asa iti vei da seama daca te intereseaza cu adevarat.

PS : La intalnire poti chema si pe altii - sa nu para ca esti disperat dupa ea -.

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Pt a avea o realtie cu o persoana, trebuie sa ajungi inainte sa o cunosti.