| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, TPU. salut. Am 19 ani si sunt baiat si o fata de 27 de ani se da la mine adica vrea sa stea cu mine nu stiu ce sa fac? e frumoasa si atragatoare dar nu stiu ce sa fac sunt putin in ceata. cer niste sfaaturi.

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Si dupa te-ai trezit...

| Emilian65 a răspuns:

La 19 ani nu trebuie sa-ti fie teama de nici o fata. Daca ea se da la tine, inseamna ca-i place de tine. Raspunde-i si tu la ce iti cere.

| MidnightR a răspuns:

Gooo for it.S-ar putea sa iasa ceva frumos avand in vedere ca e mai mare si probabil mult mai matura decat tine.

| Leo1993 a răspuns:

Cica ai 19 ani dar la ce intrebare ai pus nu iti dau mai mult de 12

| Mihaelagirl a răspuns:

Incearca sa ii dai atentie, zic sa nu te implici total din prima in relatie cu ea. Zic usor, usor sa vorbesti cu ea, sa ii dai atentie si asa, cu timpul o sa vezi ce intentii are. De ce ea care are 27 se da la tine la 19, de ce nu are pe cineva mai aproape de varsta ei si cu care sa aiba o relatie serioasa, poate sa afli daca chiar are 27 de ani. Acum nu stiu cat de bine e sa o intrebi direct. Eu zic sa incerci sa o cunosti si dupa un timp sa iei o decizie. Ea poate sa faca si la misto.

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Maturitatea nu se rezuma neaparat la ani, sunt uni care la 18 ani gandesc mai bine ca alti la 40, maturitatea se bazeaza pe modul de gandire, parerea mea e ca nu are de ce sa fie ok

| WalleWalls a răspuns:

Trebuie sa-ti dai seama ca este mult mai matura decat tine.Dar cred ca ar trebui sa incerci, nu e nimic rau in asta happy