| xZIonutZx a întrebat:

sper sa aveti rebare sa cititi si sa ma ajutati cu cat puteti. Deci povestea mea incepe cam asa, am stat cu o fata 11 luni, miercuri ne-am despartit, joi a fost la un miss la care a fost si un coleg si mi-a zis ca s-a lins cu altu, ea cautandu-ma incotinuare. L-am sunat pe baiatul ala personal si el a zis ca nu si ea zice ca nu. Eu nu o cred deoarece colegul meu nu avea motiv sa minta, si ea sustine ca colegul meu a venit si ea doar statea cu ala acolo si cu grupul de prieteni. Bun nu o cred, desi imi plange in telefon etc. etc. asa astazi ea tot ma cauta incotinuu, astazi aflu de la alt coleg ca i-a vazut o persoana ca s-a urcat in masina la alt baiat lingandu-se etc, iarasi nu mi-a recunoscut, din nou se jura pe orice si imi plange in telefon si s-a luat si de ala de a zis, si a zis sa mergem la biserica sa-mi jure in fata lui Dumnezeu ca ea nu a facut asa ceva cu nimeni si ca nu m-a inselat, desi eu sunt sigur ca m-a inselat si regret faptul ca a facut-o. Am inteles ca starea ei psihica nu este nici buna, ai ei vor sa o duca la control, avand stari de ametelea si caderi nervoase, nu stiu ce sa cred despre ea, voi ce parere aveti a facut asta sau nu?

8 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Daca tu in 11 luni nu ai ajuns sa o cunosti..de ce ne-ai crede pe noi? Problema ta daca vrei sa te iei dupa gura lumii, chiar daca iti sunt si prieteni...Pana la urma tu o cunosti cel mai bine si tu stii daca sa o crezi s-au nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum scrie si in limba romana. Cu fraze citibile, mai pune si tu un punct cand termini de exprimat o idee samd... Pe urma citim si noi poate o sa pricepem ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si mai dai o sansa de impacare.

Răspuns utilizator avertizat
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Zi-i sa se trateze la psiholog mai intai ca sa stii mai intai cu cine te tii de mana. daca doi colegi diferiti ti-au spus acelasi lucru probabilitatea e mare ca s-a intamplat macar o data.