| anonim_4396 a întrebat:

.. Spuneti-mi si mie o strategie buna pentru a castiga la pariuri sportive(fotbal). Am auzit ceva despre a aduna cotele...

Răspuns Câştigător
| costellodonatz a răspuns:

Pariez de 3 ani, insa nu cunosc nicio strategie. S-o numim strategie ar fi aceea de a paria acelasi meci, dar de fiecare data dublezi suma. sa-ti dau un exemplu pe meciul Atalanta- Sampdoria = x (cota 3. 4)= miza 10 lei. Saptamana viitoare joci pe Sampdoria - Chievo - x (cota 3. 4) =miza 20 de lei. si tot asa. dk joci asa, nu ai cum sa iesi in pierdere. acum depinde si de cat de repede prinzi X, si sa nu renunti chiar daca ai pierdut 4-5 saptamani la rand pe aceeasi echipa. De preferabil ar fi sa joci 4-5 meciuri (cote de 1, 20-1, 30) si bagi o suma ceva mai mare. eu asa fac. Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?big grin

2 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Faci o laba si castigi.

| dorugheorghe a răspuns:

Nu exista nici o strategie, totul tine de hazard, eu am observat la pronosport daca le puneam la intamplare imi ieseau rezultate mai bune decat daca le socoteam.