| anonim_4396 a întrebat:

stiti ce jucarii sexuale pt barbati gasesc fara sa platesc bani? Dau funda

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Urmareste explicatiile din filmul urmator : https://www.youtube.com/watch?v=FGsC1fCpVhQ Succes!

| seth2016 a răspuns:

Degetul e pe gratis. Restul sunt cu bani, dar poate le ai prin casa: periuta de dinti, aparatul de ras cu vibratii, manerul (rotund) al unei perii pentru cap, centuri din alea pentru slabit cu socuri electrice, surubelnite, sfoara, carlige de rufe, elastice, pompa de desfundat chiuvete, punga din plastic (atentie! pericol de moarte).

| viperra a răspuns:

Cica paine calda, adica sa scoti miezul din inauntru, sau sul de hartie gol, sau coaja de banana fara banana inaontru...cica.

| Ahatus a răspuns:

Mana dreapta