| ingertryst a întrebat:

stiu e o intrebare banala, dar totusi incerc, fratele meu aseara si prietena lui s-au vazut impreuna, si de aseara se simte naspa, ea la provocat foarte rau, el a vrut sa se culc cu ea, si ea nu a vrut, si deaseara se simte cam rau, are o durere jos, ma intelegi voi!? si na poate imi dati un sfat, poate sa mearga la medic sau na nu stiu, fara jigniri, va rog frumos
vreau raspuns cat mai repede, dau fuditza la cel mai bun raspuns, multumesc.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E din cauza nenorocitei aleia baiatul are dureri pentru ca inapta nu a fost in stare sa faca sex fratele tau NU trebuie sa fie carpa de sters pe jos a unei jigodii, urgent sa se desparta de ea si sa o puna la respect

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa se masturbeze si-i trece!
Nu-i nimci grav, se intampla si la cupluri unde femeia nu-i dispusa la sex, sau are ciclul menstrual si barbatul doreste sa faca sex, atunci, se masturbeaza si-i trece imediat!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca i s-au tumefiat testiculele fiindca s-a excitat peste masura dar nu a avut posibilitatea sa le goleasca, durearea resimtita va persista circa 1 zi maxim 2 zile dupa care totul reintra in normal. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Sfatul meu este sa mearga la un medic urolog si sa urmeze sfaturile primite de la acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trebui sa recurga la sfanta masturbare. E in regula si maimutele o fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gheata.o punga cu gheata sa si-o puna acolo.ori un dus rece.isi va reveni.

| Alle_Alexandra_1996 a răspuns:

Pot să zic că probabil e iritată sau poate înca muşchii vaginului nu şi-au revenit de la actul sexual.
Durerea asta trece, poate dura câteva zile sau poate o săptămână nu e nimic grav