| KlanDestinN a întrebat:

Sunt clasa a 7 a si imi place de o colega din clasa. I-am spus ca o iubesc si sentimentele mele pentru ea. Asta se intampla marti. Ea nu stia ce sa aleaga si m-am hotarat sa ki dau timp de alegere pana miercuri seara si a fost de acord. Totul bine si frumos trece ziua de miercuri nimic. Joi am inceput sa vorbesc pe facebook cu ea si i-am spus de ce nu mai vorbeste cu mine, nu ma baga in seama si am intrebat-o dak e suparata pe mine si mi-a spus ca nu poate sa vorbeasca ca scrie pe wattpad.Am inteles, vine ziua de azi adica vineri, astazi este ziua ei de nastere si iam luat un ursulet de plus cu o inimioara I love you si o ciocolata milka in forma de inimioara. I le dau in pauza si o pup, ce ziceti am facut bine? Dar problema este poate nu ma vrea sau astepta sa o pup?

7 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Din cate se pare nu prea te place si nu ar trebui sa iti pierzi timpul

| T0T a răspuns:

Mi se pare ca acorda cam multa ignoranta sentimentelor tale si am mari dubii ca te-ar placea.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte frumos gestul facut de tine cu ocazia zilei de nastere a iubitei tale.

| andreiul78 a răspuns (pentru Emilian65):

Sa mor eu... tu esi baiat...
Eu sunt cu totul de alta parere. Prin gestul sau, dovedeste ca e in limba dupa fata respectva. Fetelor le place sa lupta pentru un baiat, sa il vada ca pe o provocare. El nu mai reprezinta nici o provocare pentru ea, astfel ea isi pierde interesul fata de el. Mult mai frumos ar fi sa iesiti la o plibare, sa vorbita, decat sa ii dai ursuletul si nu mai stiu eu ce.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ai făcut un gest foarte frumos. Acum, nu stiu, daca te tot evita s-ar putea sa nu te placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate acum nu te supara pe mine dar fata nu te place si incearca pe cat posibil sa te evite si sa scape de tine :/

| Phini a răspuns:

Adevarul doare, dar minciuna lasa urme mai urate happy

nu te place si te trateaza cu indiferenta, incearca sa te evite. fi baiat destept si cauta una care sa te aprecieze, nu toate. sti tuwinking
Succes!