| Josh165 a întrebat:

Sunt gelos pe un prieten,oriunde iesim cu el,el atrage toata atentia fetelor,eu nu inteleg deloc,el este un tip firav,eu sunt mult mai facut ca el,plus ca se acesorizeaza ca o femeie,are cercel,inele lanturi,bratari etc,mie nu mii se pare ok la un barbat sa poarte asa ceva, intr-adevar se imbraca bine dar nu cred ca asta este secretul, m-am saturat ca toate fetele sa mearga numai inspre el,
Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nu îţi face griji, e plin de metrosexuali. Fetele alea nu vor decât o prietenă în plus.

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, te invit sa iesi singur si sa uiti de prietenul asta, mai ales daca iesiti la agatat fete.
Pentru ca stilul lui de agatat este categoric mai bun decat al tau, in ciuda faptului ca-i subtirel, sau ca poarta cercel si bratari.

| sweetangels a răspuns:

Sunt multi baieti firavi si sincer au un farmec aparte, fetele nu sunt atrase de tipi cu cefe de taur, din contra unul slim pare mai interesant plus ca e si mai rar de gasit genul asta. daca se imbraca bine iar hainele ii pun in evidenta corpul (slim) si mai are si o freza gen par lung pe o parte pai e vis laughing
cerceii nu imi plac, dar uita-te un pic la felul lui de a fi, atitudinea conteaza f mult.

| Xelon a răspuns:

Eu nu inteleg ce ti se pare gresit tie ca un baiat sa se acesorizeze, si eu am si inel si bratara si cercel etc.
Degeaba esti tu facut daca nu stii sa pui problema cu fetele, faptul ca baiatul se ingrijeste mie mi se pare absolut normal, daca puti a transpiratie nu o sa iasa nimeni cu tine stai calm.nici eu nu sunt un manechin dar am stiut sa ma îngrijesc si sa ma comport cu o fata, asta fa si tu schimba atitudinea si vei avea succes.

| Wargasm a răspuns:

Începi să înveți despre viață. Înveți că nu cei mai deștepți, "făcuți", inteligenți sau numărul unu pe "felia" lor câștigă! Ca să atragi atenția trebuie să fi "real deal", adică să te faci remarcat prin anumite particularități aparte. Fetele sunt date pe spate de ceea ce li se pare că este interesant pentru ele. Învață ce le place fetelor din anturajul tău și pune-te la punct. Încearcă să fi tu, fără să imiți sau să îți îndrepți atenția spre eventualii "competitori". Ține cont întotdeauna de context și fi interesant fără să faci pe interesantul.