| RoOByY a întrebat:

sunt impreuna cu o fata de aproape 2 luni si as vrea sa ii fac un cadou, dar nu stiu ce ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Luly1802 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-i dai ceti zice inima...un buchet de flori, un parfum, o scrisoare de dragoste, scrisa de imaginatia ta...aici, in astfel de momente, nu ai nevoie de sfaturi, ci de propria ta imaginatie, BAFTA!

2 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Cele mai simple cadouri ii iei un lantisor sau un animal de plus insotit de niste flori mie mi se pare destul de OK daca spui ca sunteti impreuna de 2 luni.

| nichy2012 a răspuns:

Hm... greu de spus la o fata nu poti sa ii dai orice te-as sfatui astfel mai intai sa vb cu ea si sa o intrebi ce i-ar placea. apoi dupa ce afli îi cumperi daca nu costa mult prea mult adica iti zice un bmv m 3 gtr ala costa prea mult tu zici nu ceva mai ieftin de atat stii afli si cumperi. sper ca te-am ajutat ca sincer eu am doar 9 ani