| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu.Sunt in clasa a8a si de prin clasa a5a fac "laba" mai pe romaneste, nu ma pot abtine sa nu o fac macar odata pe zi.Va rog spuneti-mi ce mi se poate intampla si cum as putea scapa.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Foarte rau ca faci "laba" inca din clasa a 5 a. Ai sa regreti mai tarziu ca faci acest lucru. Ce sa faci? Incearca si gaseste-ti altceva mai bun de facut. Acum in casa a 8 a ai cu ce sa-ti acoperi timpul. Ai de invatat pentru evaluarea nationala.

| frostxtq a răspuns:

Nu ti se poate intampla nimic. E perfect normal atata timp cat nu exagerezi. Nu iti bate capul cu astfel de probleme. Oricum, esti in clasa a 8-a. Vei gasi o fata care sa te ajute sa scapi de asta.

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Este normal sa te masturbezi, dar nu in fiecare zi, faci dependenta omule, lasa asta gaseste-ti un hoby, sau o prietena.