| andypk a întrebat:

Sunt indragostit de o fata si vreau sa o cuceresc si sa-i spun ca o iubesc. Dar nu am curajul sad. La fiecare melodie cand ascult ma gandesc la ea.

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

Bro,daca sunteti sub 18 nu-i spune ca o iubesti.Va fugi de tine.
Abordeaz-o, baga niste fluffy talk, mai vorbeste cu ea maxim 3-4 zile apoi invit-o in oras si fa-ti de cap.
P.S.:Nu mai primi sfaturi de la fete(decat daca sunt lesbi)

3 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Ai nevoie de sfaturi pentru a o cuceri?(nu de alta, dar nu am observat niciun semnu intrebari la sfarsitlaughing). daca scrii mai multe detalii sigur pot sa te ajut.doar un sfat: afla de la o fata care e prietena cu ea daca ea te place. daca nu, afla ce fel de baieti ii plac si ce nu ii place la un baiat. atunci poti sa iti corectezi defectele si sa devi cum ii place ei, desi nu e prea indicat sa te schimbi pentru cineva. eu am incercat. si daca ea te place si esti doar timid: " cu teama nu rezolvi nimic! fii cool si ai tupeu!". Funda?batting eyelashes

| publikkul a răspuns:

Salut, depinde si chiti ani ai... daca intr-adevar o iubesti din contra nu trebuie sa te rusinezi ci din contra ca si cu cineva apropiat sa vorbesti happy. iti garantez 100% ca ajuta. funda?
YeP

| xDeea_6061 a răspuns:

In primul rand.ce muzica asculti?:]
Si.de unde esti?big grin