| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.sunt suparat pe mine insumi, nu stiu cum sa explic...pe felul cum ma comport,simt ca sunt mai bun de atat, dar mereu raman in carapacea mea.Chiar daca nu par o persoana timida, in interiorului meu sunt.Cred ca daca as fii bagat fetele mai mult in seama.as fii scos mai mult de la ele decat 2 vorbe.Ele mereu imi zic Buna,zambesc, ma baga in seama...eu nimic! Simt ca sunt un fraier.ca as fii avut multe prietene daca stiam sa ma comport cu ele,sa dau mai mult din papagal, sa socializez mai mult.sa le abordez si eu! Ce sa fac? Mereu regret ce fac,.nu am tupeu! Nu stiu ce sa le spun, am 15 ani.

1 răspuns:
| horia98 a răspuns:

Pai timiditatea este ceva normal...ai putea sa dezvolti tot felul de discutii si a incerci mereu sa iti pui timiditatea deoparte si sa fi curajos ca nu te mananca nimenilaughing)