| MeanAndLean a întrebat:

..Sunt un baiat de 18 ani din craiova, si am o mare problema.Treaba este ca nu imi pot gasi pe nimeni, nici macar o singura iubita.Am avut incercari,multe,toate esuate. Timid nu sunt,gras sau urat nu sunt,am masina, am si bani...nu sunt pretentios

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca e chiar asa cum spui, trebuie sa iti verific dantura - sau mai poti avea un miros neplacut si din stomac daca ai vreo afectiune interna - sa nu mirosi la subtiori, sa nu ai maini neingrijite, sa nu razi aiurea/magareste, sau poate nu ai subiecte de conversatie, sau te dai la fete imediat, ca ai masina si bani, sau esti lipsit de fineturi/maniere pe care fetele pun pret!
Uita-te in oglinda si gandeste-te si raspunde sincer: daca ai avea o fata, ai lasa-o sa iasa cu tine?!
Success!

| RAY a răspuns:

Toata viata e o incercare ce te face sa crezi ca e altceva? Toata viata incercam uni din noi invatam si din greseli si mergem inainte, problema e ca esti prea disperat si fetele detecteaz asta foarte bine sa stii, desi concentreazate pe altceva daca nu ai bafta la fete ca ai doar 18 ani nu fi dramatic nu sti cum s cand e suferi din iubire de cauti relati, multa bafta la o relatie monogama

| Mussette a răspuns:

Pposibl n-ai carisma sau nu prezinti interes.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

laughing))))
Ai venit sa-ti faci reclama ca poate pica vre-una?

| SARKAN a răspuns:

Dupa cum iti faci reclama se vede si scuze de expresie un cocalar.fratele meu pe o pustoaica de liceu o intereseaza ca ai tu masina si bani da pe una care e coapta cat de cat la minte o sa o intereseze ce fel de om esti daca ai ceva in cap nu numai doua margele care se invart pe acolo sa vada daca esti un tip sofisticat daca te pot prezenta in societate daca se pot mandri cu tine in fata prietenilor familiei,se uita daca esti un om bun,corect. Tine minte tinere o femeie va fi mereu impresionata de un barbat care are gusturi bune,care stie ce vrea adica categoric sigur pe el, da dovada de inteligenta, un nivel de cultura, sa stie sa se poarte in societate nu sa o faca de ras, sa fie cat de cat scolit pentru ca ele se lauda cu orice poate barbatsu sa faca ce scoala nu conteaza orice pentru ca intre femei e o competitie care are barbatul cel mai bun.baga la cap ce iti zic eu si ai sa vezi ca vei avea succes

| Cosmin1983c a răspuns:

Mai asteapta. iti vine si tie randul.