| lorr a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie care stie cum pot sa decupez poze cu programul Photoscape. Vreau sa le decupez exact dupa forma lor. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| iuby a răspuns:

Dai photoscape>editor>pui poza pe care doresti sa o decupezi>crop>selectezi ortiunea pe care doresti sa o decupezi din poza>crop si apoi save in partea dreapta jos! sper ca ti-am fost de ajutor :*

3 răspunsuri:
| DenissA15 a răspuns:

Undeva jos este cv scris asa ''crop'' dai acolo si alegi in ce forma sa decupezi. funda?

| Ildiz a răspuns:

"crop"

| lorr explică:

Dar as vrea sa decupez exact dupa forma...acolo la crop imi da doar o anumita portiune, oricum va multumesc :*