| ClaudiuGoosty a întrebat:

va scriu din nou.Am nevoie de ajutorul vostru.Cum pot sa o fac pe o fata sa ma iubeasca din nou.A fost o poveste lunga intre noi, ne-am iubit si ea a suferit mult dupa mine.Acum m-am trezit si mi-am dat seama cat de mult o iubesc.Acum il are pe alt baiat, se iubesc de 3-4 luni, dar acum mi-a spus ca nu mai sunt cum erau inainte, adica se iubeau mult... nu stiu.Si vreau sa o castig inapoi.O iubesc enorm, nu suport sa stau o zi fara sa vorbesc cu ea.Nu suport gandu ca nu vorbim sau ca nu vom mai fi.Nu cred ca ma intelegeti, imi vin toti nervi, imi vine sa ma lovesc alte lucruri...Sufar dupa ea de 2 luni, in fiecare seara ma culc cu gandu la ea.Nu o pot uita.Stiu ca majoritatea spun ca nu mai am sanse.Dar eu nu pot accepta asta.Eu o vreau inapoi.Ce pot face? Nu vreau alta fata.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu mai conteaza ceea ce vrei tu, ci conteaza ceea ce vrea ea, iar acum ea este ocupata.

| sweetangels a răspuns:

O ceri de sotie. Daca te iubeste, norocul tau.

| 1cristian1990 a răspuns:

O conceptie ar fi, daca o iubesti, te intereseaza fericirea ei, daca ea e fericita poti accepta asta indiferent ce face sau cu cine este! O femeie e o fiinta libera, nu trebuie sa ti-o atribui ca ar fi a ta, nu e un lucru( apare gelozia, neincredereA, ii construiesti o cusca in csare o ti) daca o iubesti si sti ca e fericita, fi si tu fericit!

| Mihaela369 a răspuns:

Imi pare rau., dar ai avut sansa tasad. Crede-ma inteleg exact ce simti dar daca o iubesti cu adevarat nu ii strica relatiasadSorry

| ClaudiuGoosty explică (pentru Mihaela369):

Nu e in relatie cu el, dar il iubeste, nu l-a uitat.